Bandaże Arosha

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

czas

Czas trwania zabiegu:

Ok. 1,5 h

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny
i relaksujący.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

DLACZEGO WŁAŚNIE BANDAŻE AROSHA?

Bandaże Arosha są przeznaczone do walki z cellulitem oraz z niedoskonałościami ciała. Są one wykonane z delikatnej bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

bandaże arosha

JAK WYGLĄDA ZABIEG BANDAŻOWANIA AROSHA?

Zabieg rozpoczynamy od masażu ciała suchą szczotką. Bandażowanie poprzedzone jest peelingiem kwasowym, który zwiększa wchłanialność składników odżywczych z nałożonej ampułki. Następnie owijamy ciało odpowiednio dobranym bandażem Arosha i folią, która pomaga w utrzymaniu wyższej temperatury. Kończymy poprzez wmasowanie balsamu pozabiegowego.

Efekty po bandażowaniu Arosha widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak zalecamy wykonanie serii 8 zabiegów, aby rezultaty były naprawdę spektakularne. Polecamy wykonanie zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Rodzaje bandaży Arosha dostępnych w naszym Centrum:

OEDEMACEL – zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

ADIPOCEL – zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Adipocel to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawienie się cellulitowych grudek na skórze.