Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa lub trychologa.

30 min.

Zabieg może być nieprzyjemny.

-

3-6 zabiegów co 2-3 tygodnie

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

DERMAPEN 4 NA SKÓRĘ GŁOWY - ZABIEG NA WYPADAJĄCE WŁOSY

 

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

       Mezoterapia mikroigłowa głowy to innowacyjny sposób walki z wypadającymi włosami. Cała tajemnica skuteczności zabiegu na wypadające włosy tkwi w systemie pulsujących igieł. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz produkcji kolagenu. Pobudzone zostają procesy naprawcze, które prowadzą do intensywnej regeneracji obszaru, poddanemu terapii. Ideą zabiegu na wypadanie włosów jest więc regularne i przewidywalne uszkodzenie głębszych warstw skóry głowy, co ma pobudzić ją do wzmożonej regeneracji i odrostu włosów.

       Głębokość nakłuwania skóry jest dobierana indywidualnie do potrzeb pacjenta, w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm. Pozwala to na pełną kontrolę przeprowadzanego zabiegu na wypadające włosy. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu do głębokich warstw skóry możemy wtłoczyć preparaty aminokwasowe i witaminowe. Natomiast już samo nakłuwanie sprawia, że znacznie poprawia się mikrokrążenie, co jest niezwykle korzystne w leczeniu wypadających włosów.

Zabieg jest bardzo skuteczny i doskonale sprawdza się przy leczeniu wypadania włosów. Dzięki niemu skóra głowy staje się zregenerowana, struktura włosów ulega znacznej poprawie, a proces wypadania zostaje zahamowany. 

 

Na efekt należy poczekać kilka tygodni po wykonaniu serii zabiegów. Seria zabiegów powinna składać się z 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 tygodniowych. 

W zależności od przyczyny łysienia, może zaistnieć konieczność powtarzania serii zabiegów lub wykonywania pojedynczych zabiegów podtrzymujących co kilka miesięcy.

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji

Co ile należy wykonywać zabiegi?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Czy zabieg można wykonać latem?                                           ⯆

Dermapen można połączyć z innymi zabiegami wspomagającymi leczenie, po konsultacji z trychologiem lub lekarzem

Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.

 Czy zabieg można łączyć z innymi zabiegami na skórę głowy⯆

DERMAPEN
SKÓRA GŁOWY

|


|

Dermapen na skórę głowy Piła