Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

30min-1h

Zabieg może być nieprzyjemny, ale opcjonalnie może być wykonywany w znieczuleniu.

Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

W zależności od lokalizacji: 6-18 miesięcy

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN™ trwa około 30-45 minut. 

Możemy wykonać mikronakłuwanie w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu. W ten sposób, po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. 

 

W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.

Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. 

Po zabiegu nakładana jest maska nawilżająco-łagodząca.

 

Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym.

 

Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

Po 5-7 dniach możesz już cieszyć się efektami terapii DERMAPEN™.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

 

CZYM JEST I JAK DZIAŁA DERMAPEN?

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.

DERMAPEN™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. DERMAPEN™ to znakomita terapia u pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa ponadto efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Zastosowana technologia AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling) i niezwykle wydajny silnik pozwalają na pracę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia.

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 12 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

 • widoczne spłycenie zmarszczek

 • efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu

 • zmniejszenie widoczności porów

 • redukcja widoczności rozstępów

 • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych

 • leczenie łysienia

 • ujednolicenie kolorytu skóry

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Czy zabieg można wykonać latem?                                           ⯆

Zabieg z użyciem Dermapenu wykonany na odpowiedniej głębokości nie uszkadza naczyń krwionośnych. Jednym z efektów Dermapenu może być wzmocnienie naczynek.

Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.

 Czy zabieg można wykonywać mając cere naczynkową?       ⯆

Zalecenia po zabiegu

Nasze efekty

DERMAPEN

|

|

W dniu zabiegu:

 • Nie dotykaj niepotrzebnie twarzy, by jej nie zabrudzić
 • Nie nakładaj makijażu
 • Unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego

 

Przez 3-4 dni od zabiegu:

 • Do demakijażu i pielęgnacji skóry używaj delikatnych preparatów, nie pocieraj obszaru poddanego zabiegowi
 • Nakładaj krem pozabiegowy regenerująco-nawilżający. 
 • Nie zdrapuj, nie trzyj i nie odrywaj złuszczającego się naskórka (złuszczanie następuje po 2-3 dniach od zabiegu)
 • Nie korzystaj z basenu, sauny, solarium, krioterapii.

 

Przez 2 tygodnie od zabiegu:

 • Odłóż w czasie inwazyjne zabiegi kosmetyczne (peelingi, mikrodermabrazję, laseroterapię i inne)
 • Nie opalaj się i stosuj kremy przeciwsłoneczne SPF 30/50

 

W razie wystąpienia objawów niepożądanych skontaktuj się z nami!

 

Objawy niepokojące to: silny ból w miejscu zabiegu, zblednięcie okolicy zabiegu, obrzęk utrzymujący się powyżej 2-3 dni, pieczenie, zaczerwienienie.