Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

30min-1h

Zabieg jest przyjemny.

-

2-6 tygodni

-

CZYM JEST HENNA?

BROWHENNA - HENNA PUDROWA BRWI

Henna jest naturalnym barwnikiem, pochodzi z liści i pędów rośliny – lawsonii bezbronnej.

 

Rodzaje henny:

Henna proszkowa – ma postać drobnego proszku i jest wykonana z najwyższej jakości barwników. Wnika głęboko we włos oraz barwi mocno naskórek, utrzymuje się od 4-6 tygodni.

 

Henna żelowa – jest w formie kremu, ma mniej gęstą konsystencję i wolniej zastyga niż henna proszkowa, wolniej też „chwyta" włosy i skórę; jest w związku z tym częściej stosowana do wykonywania henny brwi, gdyż łatwiej można nią manewrować, aby nadać brwiom pożądany kształt. Henna kremowa delikatnie nawilża włosy oraz nadaje im połysk. Utrzymuje się od 2-3 tygodni.

 

Henna występuje w trzech kolorach: brąz, czerń, grafit. Kolor henny jest dobierany do koloru włosów oraz koloru skóry. Kolory możemy mieszać ze sobą aby uzyskać kolor pośredni między wymienionymi kolorami.

 

Po nałożeniu henny wykonuje się regulację brwi, aby usunąć włoski, które zaburzają docelowy kształt brwi.

 

Przeciwwskazania do henny brwi i rzęs:

  • uczulenie na hennę (aby się przekonać, czy jesteśmy uczuleni na hennę należy przyjść na próbę uczuleniową),

  • zakażenia grzybicze, wirusowe, bakteryjne w miejscu zabiegowym,

  • dermatozy, infekcje oka lub skóry wokół oczu (dotyczy henny rzęs),

  • zapalenie spojówek, jęczmień (dotyczy henny rzęs),

  • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne na oko lub na jego okolice.

 

U osób, które nigdy nie wykonywały zabiegu henną lub wykonywały go wiele lat temu zalecane jest wykonanie testu uczuleniowego na 48h przed planowanym zabiegiem. Celem jest zapobiegnięcie reakcjom alergicznym w czasie zabiegu. W trakcie testu uczuleniowego nakładana jest niewielka ilość henny w okolicę zauszną i obserwowana jest reakcją skórna.

BH Brow Henna stała się światowym

bestsellerem w koloryzacji brwi, dzięki czemu

zastępuje hennę tradycyjną, która już po kilku

dniach od nałożenia wymywa się.

 
 
Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie do brwi Brow Henna dba ona o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem.         

Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd. Naturalna henna z efektem makijażu permanentnego, utrzymująca się do 2 tygodni na skórze i do 6 tygodni na włoskach. Dodatkowo Brow henna pielęgnuje brwi oraz wspomaga ich wzrost.

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

HENNA

|

|