Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

30min-1h

Zabieg może być nieprzyjemny, ale wykonywany jest w znieczuleniu. 

ok. 2dni

W zależności od lokalizacji: 6-18 miesięcy

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

     W naszym gabinecie pracujemy na wypełniaczach Neauvia. Każdy produkt z linii wypełniaczy ma określone właściwości reologiczne ze względu na szczególną geometrię cząsteczkową i rzeczywistą technologię polimerową, które gwarantują skuteczność i możliwość doskonałego zintegrowania z różnymi strukturami anatomicznymi.

      Marka jest świadoma różnic pomiędzy tkankami u mężczyzn i u kobiet, a także ich odmiennych, subiektywnych oczekiwań względem medycyny estetycznej. Tym samym Neauvia posiada unikatową linię produktów przeznaczonych dla mężczyzn.

     Struktura skóry mężczyzn i przebieg procesów jej starzenia różnią się od tych, które możemy zaobserwować u kobiet. Również efekt tych różnic z upływem czasu jest inny. Grubsza skóra mężczyzn traci na objętości, gęstości i elastyczności tkanki. Aby zmniejszyć oznaki upływu lat i zachować młody, energiczny wygląd, należy w tym przypadku przyjąć podejście holistyczne.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

 

CZYM JEST I JAK DZIAŁA KWAS HIALURONOWY?

      Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest, obok zabiegu z użyciem toksyny botulinowej, najczęstszym zabiegiem medycyny estetycznej. Zabieg wypełniania zmarszczek polega na śródskórnym lub podskórnym podaniu preparatu usieciowanego kwasu hialuronowego celem wypełnienia ubytku w skórze (zmarszczki). Okolice najczęściej poddawane zabiegowi to bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki (bruzdy poniżej kącika ust), dolina łez, policzki, linia żuchwy, zmarszczki gładzizny czoła.

      Przed przystąpieniem do zabiegu skóra jest znieczulana kremem, przez co pacjent odczuwa mniejszy dyskomfort. Po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności życiowej. 

      Kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze około 6 do 18 miesięcy w zależności od miejsca podania i zastosowanego preparatu. 

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze i odpowiada za jej nawilżenie – z wiekiem jego ilość maleje, stąd skóra traci elastyczność i blask, pojawiają się zmarszczki i fałdy. Podskórne iniekcje preparatów z zawartością kwasu hialuronowego skutecznie poprawiają wygląd skóry i sprawiają, że możemy czuć się pięknie i młodo.

NA JAKICH PRODUKTACH PRACUJEMY I DLACZEGO?

KWAS HIALURONOWY

|

|

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Czy zabieg można wykonać latem?                                           ⯆

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie może zostać wykonany w tym samym czasie co zabieg toksyny botulinowej (w jednej lokalizacji). Na przykład:

✘ kwas hialuronowy na lwią zmarszczkę + botoks na lwią zmarszczkę 

✔ kwas hialuronowy na linie marionetki + botoks na lwią zmarszczkę

Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.

 Czy zabieg można łączyć z zabiegiem botoksu?                       ⯆

Zalecenia po zabiegu

Nasze efekty

 

                                                                 ZALECENIA POZABIEGOWE                                                                   X  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez 1-2 doby po zabiegu:

  • Nie śpij w pozycji na brzuchu.
  • Unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego.

 

Przez około tydzień po zabiegu:

  • Nie opalaj się, nie korzystaj z sauny, solarium, krioterapii.
  • Odłóż w czasie inwazyjne zabiegi kosmetyczne (peelingi, mikrodermabrazję, masaże twarze i inne.
  • Zgłoś się na wizytę kontrolną po tygodniu
  • W przypadku modelowania ust nie wykonuj "dziubka" np. picie bezpośrednio z butelki lub przez słomkę, seks oralny

 

Nie masujemy samemu okolicy zabiegu, chyba że lekarz zalecił inaczej.

 

W razie wystąpienia objawów niepożądanych skontaktuj się z nami!

 

Objawy niepokojące to: silny ból w miejscu zabiegu, zblednięcie okolicy zabiegu, obrzęk utrzymujący się powyżej 2-3 dni, pieczenie, zaczerwienienie.