Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

20 min.

Zabieg może być nieprzyjemny, ale trwa bardzo krótko.

-

-

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

XL Hair®: 3 mg/ml HA + 52,38 mg/ml koktajlu biostymulującego (1 czynnik wzrostu EGF, 1 GM peptyd, NAD, 17 aminokwasów,

9 mikroelementów, 7 witamin, 5 terpenów, 2 kwasy tłuszczowe,2 flawonoidy, 3 antyoksydanty)

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY - ZABIEG NA WYPADAJĄCE WŁOSY

 

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ ZABIEGI MEZOTERAPII IGŁOWEJ NA SKÓRĘ GŁOWY?

Igłowa mezoterapia włosów jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na nadmiernie wypadające włosy. Zalecana jest w przypadku leczenia łysienia androgenowego oraz łysienia telogenowego. Zabieg mezoterapii igłowej na wypadające włosy polega na nakłuwaniu skóry głowy cienką igłą, wprowadzaniu pod skórę i do mieszków włosowych substancji odżywczych, stymulujących, leczniczych.

 

Zastosowanie:

  • biostymulacja wzrostu włosów

  • poprawa kondycji i struktury włosów

Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się przeprowadzić serię zabiegów. Jest to najczęściej od 4 do 8 wizyt, odbywających się co 2-4 tygodnie.

NA JAKICH PRODUKTACH PRACUJEMY?

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

MEZOTERAPIA - SKÓRA GŁOWY

|

|