Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez fryzjerkę.

3-6 h

Zabieg jest przyjemny.

-

4-6 miesięcy

Włosy długo rozjaśniane, mocno zniszczone.

Włosy farbowane i rozjaśniane po zabiegu mogą zmienić kolor o około 3 tony jaśniejsze, natomiast już po 5 dniach po zabiegu nanoplastii można wykonać koloryzację włosów. 

 
Nanoplastia jest bezpiecznym zabiegiem również dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz dzieci od 5 roku życia. Czas trwania zabiegu waha się między 4-6 godzin jest to zależne od długości i gęstości włosów klientki.

CZYM JEST ZABIEG NANOPLASTII?

 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG I ILE UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Zabieg nanoplastii jest zabiegiem, który prostuje trwale włosy w 100%. Nadaje im blask, nawilża oraz odbudowuje. Produkt stosowany do zabiegu jest w pełni naturalny, nie zawiera formaldehydów i karbocysteiny, które są pochodnymi formaliny i są bardzo szkodliwe dla organizmu. Aktywnym składnikiem zawartym w produkcie do nanoplastii są głównie:

 • kwas mlekowy,

 • kwas octowy,

 • kwas askorbinowy,

 • olej arganowy,

 • serycyna,

 • masło Shea, które sprawia, że włosy po zabiegu są miękkie i mają piękny blask. 

Efekt prostych włosów utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Preparat jest nakładany na włosy i wtłaczany za pomocą prostownicy. Dzięki wysokiej temperaturze dociera do wnętrza włosa i wzmacnia mostki siarczkowe. Zaletą zabiegu nanoplastii jest to, że nie ma nieprzyjemnego zapachu i nie podrażnia oczu oraz dróg oddechowych, jak przy zabiegu keratynowego prostowania włosów. Zabieg nie wymaga oczyszczania włosów specjalnym szamponem oczyszczającym, wystarczy, że klientka w domu umyje włosy samym szamponem, co skraca czas wykonywania zabiegu. Produkt jest zmywany z włosów bezpośrednio po zabiegu i efekt jest widoczny od razu, co odróżnia nanoplastię od keratynowego prostowania, gdzie przez trzy dni nie można wiązać ani odgniatać włosów, co powoduje dyskomfort. 

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Mam mocno kręcone włosy, czy nanoplastia sobie z nimi poradzi? ⯆

Tak, zabieg nanoplastii jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Tak! Nanoplastia dużo lepiej niż keratynowe prostowanie włosów radzi sobie z mocno falowanymi włosami! 

 Czy zabieg mogą wykonywać kobiety w ciąży?                                ⯆

Zalecenia po zabiegu

Nasze efekty

NANOPLASTIA

|

|

 

 • Nie chodzimy spać w mokrych włosach
 • Suszymy włosy za każdym razem, kierując strumień ciepłego powietrza z góry na dół
 • Nie suszymy włosów z głową w dół
 • Podczas wizyty na basenie zakładaj czepek
 • Gdy masz styczność ze słoną wodą (np. poczas wakacji), po wyjściu z takiej wody bezpośrednio umyj włosy (gdy nie masz takiej opcji, spłucz je chociaż zywkłą wodą)