Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

30min-1h

-

-

W zależności od zabiegu.

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

Dermapen to urządzenie medyczne, które poprzez pulsacyjne mikronakłuwanie stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, działa oczyszczająco i zwężająco na rozszerzone pory, zmniejsza wydzielanie sebum, złuszcza martwy naskórek.

Peeling kawitacyjny to bezbolesny zabieg wykonywany jako rozpoczęcie procedury oczyszczania twarzy. Urządzenie wytwarza fale ultradźwiękowe, które w połączeniu z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji, powodując rozpad mikropęcherzyków. W rezultacie dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka, usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, likwidacji rozszerzonych porów, zmniejszenia wydzielania sebum i pobudzenia mikrokrążenia.

CZYM JEST OCZYSZCZANIE TWARZY?

 

PEELINGI KWASOWE

PEELING KAWITACYJNY

Oczyszczanie twarzy to bardzo szerokie pojęcie, które oznacza zarówno codzienne usuwanie zanieczyszczeń, brudu i łoju, likwidowanie martwych komórek naskórka, jak i oczyszczanie głębszych warstw skóry. Dogłębne oczyszczanie w salonie kosmetycznym ma bardzo ważne znaczenie w walce z wieloma problemami skóry. Nowoczesne metody pozwalają na skuteczne leczenie przyczyn powstawania zanieczyszczeń, a nie tylko usunięcie skutków widocznych na powierzchni skóry.

 
Do najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających na twarz wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym należą: peelingi chemiczne, peeling kawitacyjny, Dermapen.

Peelingi chemiczne polegają na kontrolowanym uszkodzeniu skóry, które prowadzą do regeneracji i prawidłowej odbudowy skóry oraz złuszczaniu martwego naskórka. Działanie kwasów jest wielostronne, ponieważ działają one nie tylko na powierzchni skóry, ale także wnikają w jej głąb. Peelingi chemiczne (kwasy) działają antybakteryjnie, zmniejszają grubość warstwy rogowej naskórka, zwężają rozszerzone pory, regulują pracę gruczołów łojowych, usuwają zaskórniki. Dodatkowo mają działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe oraz przygotowują skórę na przyjęcie składników odżywczych. Zabieg oczyszczania twarzy kwasami stosowany jest również w leczeniu trądziku, blizn, rogowacenia okołomieszkowego i przebarwień.

DERMAPEN

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

|

|