Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg pielęgnacyjne wykonuje fryzjerka lub trycholog.

W zależności od zabiegu.

Zabiegi są przyjemne i relaksujące.

-

W zależności od zabiegu.

-

Wieloetapowy, około 90-100 min. zabieg bazujący jedynie na naturalnych składnikach roślinnych zawartych w produktach Keraplant Nature, oczyszczający skórę głowy oraz pobudzający włosy do wzrostu. Użyte do zabiegu glinka, olejki i serum to bogate źródło substancji stymulujących mikrokrążenie oraz pozytywnie wpływających na skórę głowy. Produkty wprowadzone metodą infuzji tlenowej głębiej penetrują przez skórę. Zabieg w wersji dla 3 rodzajów skóry głowy - normalna, wrażliwa i łojotokowa. 

Półgodzinny masaż skóry głowy zapewnia odprężenie i wprowadza w atmosferę relaksu. Ponadto poprawia mikrokrążenie krwi w obrębie skóry głowy. Wykonywany po zabiegach trychologicznych potęguje ich efekty, a regularnie wykonywany może likwidować bóle głowy i zmęczenie. Dzięki poprawie ukrwienia skóry zwiększamy odżywienie brodawki włosa, która jest miejscem wytwarzania korzenia włosa.

Zabieg wykonywany pielęgnicą polega na pielęgnacji włosów, a jej działanie możliwe jest dzięki ultradźwiękom oraz promieniowaniu podczerwieni.

Zabieg ma na celu regenerację zniszczonych końcówek włosów, a także pobudzenie cebulek włosów do ich wzrostu. Dla najlepszych efektów pielęgnacyjnych oraz dla uzyskania najmocniejszego rezultatu wzmocnienia i regeneracji zniszczonych włosów, zaleca się przeprowadzenie 2 miesięcznej kuracji po jednym zabiegu, co półtora tygodnia w zależności od kondycji włosów.  Zabieg wykonujemy na bazie masek i ampułek do włosów przeznaczonych dla tego zabiegu.

PEELING SKÓRY GŁOWY

Peeling skóry głowy dobierany jest indywidualnie do pacjenta i jego problemu skórnego. Dysponujemy szeroką gamą peelingów enzymatycznych, glinek, peelingów mechanicznych oraz chemicznych, w tym na bazie kwasu glikolowego. Peelingi intensywnie oczyszczają skórę głowy, mają działanie sebo-regulujące, zapobiegają nadmiernemu łuszczeniu na skórze głowy i pomagają usunąć łuski. Przygotowują też skórę przed zastosowaniem ampułek czynnych lub innych terapii leczniczych. Po zakończonym peelingu myjemy

i suszymy włosy. 

Oba zabiegi przeznaczone są do problemowej skóry głowy zmagającej się z łojotokiem bądź łupieżem. Głównym celem zabiegu jest pozbycie się zanieczyszczeń skóry głowy oraz regulacja wydzielania sebum. Zabiegi poprzedzone są peelingiem skóry głowy. Używane olejki eteryczne z aromatycznymi kompleksami pochodzenia naturalnego działają łagodząco i oczyszczająco. Zapewniają normalizację stanu skóry, która stwarza optymalne warunki dla wzrostu włosów. Przyjemny aromat olejków drzewnych sprawia, że jest to zabieg lubiany przez naszych pacjentów. 

Olejowanie włosów łączy w sobie siłę naturalnych olejków i moc wyciągów z roślinnych składników. Olejki nadają włosom gładkość i lśniący wygląd, bo wygładzają łodygę włosa. Zatem szczególnie polecamy zabieg włosom szorstkim, plączącym się, rozjaśnianym, matowym. Olejki nakładane są na długości kilkukrotnie, aby jak najwięcej wchłonęły się w strukturę włosa. Prześliczne zapachy w trakcie zabiegu sprawiają, że jest to świetny zabieg relaksujący, odprężający, jednym słowem SPA dla włosów i ciała. Po jednym zabiegu efekt jest mocno zauważalny, włosy stają się miękkie. Przy bardzo suchych włosach wykonujemy zabieg około 3 razy w odstępach 2-3 tygodni.

Zabieg zalecany jest do regeneracji włosów zniszczonych, suchych, łamliwych, porowatych, pozbawionych naturalnego blasku. Potęguje efekt używanych odżywek, masek czy ampułek regeneracyjnych do włosów. Jej działanie polega na wykorzystaniu ciepła, które pozwala rozchylić łuski włosów. Dzięki temu cząsteczki pary wodnej oraz substancje regenerujące bardzo łatwo wnikają w głębokie warstwy łodygi włosa powodując ich niesamowite odżywienie i nawilżenie. Finalnym efektem stosowania urządzeń do terapii ozonowej są piękne, sprężyste, elastyczne i lśniące włosy. 

Głównym celem botoksu na włosy jest odbudowa zniszczonej struktury włosa. Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Zabieg ten oddziałuje bezpośrednio na wewnętrzną strukturę włosa, poprawiając ich wygląd. Po zabiegu włosy są lśniące, miękkie, gładkie, lepiej się też układają, a oprócz tego ich kolor staje się mocniejszy, bardziej żywy, co ucieszy posiadaczki pasm koloryzowanych.

ZABIEG DLA WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW KERAPLANT NATURAL STIMULATION

MASAŻ SKÓRY GŁOWY

PIELĘGNICA

BOTOX

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

ZABIEG NA PRZETŁUSZCZAJĄCĄ SIĘ SKÓRĘ GŁOWY ORAZ PRZECIWŁUPIEŻOWY

OLEJOWANIE WŁOSÓW

SAUNA PAROWA

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

|

|