Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza ginekologa.

30min-1h

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejsowym. 

-

Zależne od rodzaju zabiegu.

Aktywne infekcje pochwy, ciąża, okres karmienia piersią.

KOREKTA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH KWASEM HIALURONOWYM:

 

POWIĘKSZANIE PUNKTU G:

 

ZABIEG O-SHOT:

 

REWITALIZACJA POCHWY KWASEM HIALURONOWYM / OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM:

 

Korekcja warg sromowych polega na ostrzyknięciu miejsc intymnych preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg nie tylko poprawia wygląd warg sromowych, poprawia również ich nawilżenie oraz ujędrnienie oraz stymuluje fibroblasty, przyczyniając się do odmłodzenia miejsc intymnych. Zalecany jest również kobietom, których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zabezpieczają w ten sposób warg sromowych mniejszych. 

 

Przeciwwskazania

  • aktywne infekcje pochwy i sromu,
  • ciąża,
  • okres karmienia piersią

Powiększanie punktu G. polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, stając się tym samym wrażliwszą na bodźce i bardziej wyeksponowaną.

Zabieg polega na rewitalizacji i uwrażliwieniu miejsc intymnych, w celu zwiększenia intensywności doznań seksualnych. Polega na ostrzyknięciu łechtaczki i punktu G osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z krwi pacjentki. Dodatkowo zabieg nawilża miejsca intymne oraz minimalizuje dolegliwości związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i bólem podczas stosunku.

Zabieg ma na celu rewitalizacje i nawilżenie miejsc intymnych. Do zabiegu możemy zastosować zarówno kwas hialuronowy jak i pozyskane z krwi pacjentki osocze bogatopłytkowe. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 min, a bezpośrednio po nim pacjentka może wrócić do domu. 

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

|

|

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

Ginekologia estetyczna Piła