Ginekologia estetyczna

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza ginekologa.

czas

Czas trwania zabiegu:

30 min – 1 h

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?
Zależne od rodzaju zabiegu.

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

Aktywne infekcje pochwy, ciąża, okres karmienia piersią.

KOREKTA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH KWASEM HIALURONOWYM:

Korekcja warg sromowych polega na ostrzyknięciu miejsc intymnych preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg nie tylko poprawia wygląd warg sromowych, poprawia również ich nawilżenie oraz ujędrnienie oraz stymuluje fibroblasty, przyczyniając się do odmłodzenia miejsc intymnych. Zalecany jest również kobietom, których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zabezpieczają w ten sposób warg sromowych mniejszych.

Przeciwwskazania:

  • aktywne infekcje pochwy i sromu,
  • ciąża,
  • okres karmienia piersią.
ginekologia estetyczna

POWIĘKSZANIE PUNKTU G:

Powiększanie punktu G. polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, stając się tym samym wrażliwszą na bodźce i bardziej wyeksponowaną.

ZABIEG O-SHOT:

Zabieg polega na rewitalizacji i uwrażliwieniu miejsc intymnych, w celu zwiększenia intensywności doznań seksualnych. Polega na ostrzyknięciu łechtaczki i punktu G osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z krwi pacjentki. Dodatkowo zabieg nawilża miejsca intymne oraz minimalizuje dolegliwości związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i bólem podczas stosunku.

REWITALIZACJA POCHWY KWASEM HIALURONOWYM / OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM:

Zabieg ma na celu rewitalizacje i nawilżenie miejsc intymnych. Do zabiegu możemy zastosować zarówno kwas hialuronowy jak i pozyskane z krwi pacjentki osocze bogatopłytkowe. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 min, a bezpośrednio po nim pacjentka może wrócić do domu.