Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez fryzjerkę.

Ok. 1,5 h

Zabieg jest przyjemny.

-

Jedno założenie 8-12 tygodni. Pasma można założyć maksymalnie 3 razy.

-

Pasma hairtalk extensions można prostować, kręcić oraz suszyć za pomocą suszarki z użyciem maksymalnej temperatury 180˚C. Nie zalecamy korzystania z klimazonu. Miej na uwadze, że nadmierne ciepło skierowane bezpośrednio na taśmy może wpłynąć na trwałość mocowania. Pasma hairtalk extensions fun oraz hairtalk extensions silver line wykonane są z mieszanki włosów naturalnych i włókna, które można stylizować przy użyciu temperatury max 120˚C.

BEZPIECZNE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW HAIRTALK EXTENSIONS

 

JAK DŁUGO MOŻNA NOSIĆ PASMA HAIRTALK EXTENSIONS?

JAKICH PRODUKTÓW DO WŁOSÓW MOŻNA UŻYWAĆ?

Hairtalk Extensions jest metodą przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą lekkich pasm. Hairtalk oferuje 6 zupełnie różnych rodzajów pasm oraz bogatą paletę kolorów, które dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązaniadla każdego typu włosów. Elastyczna i niewidoczna taśma pozwala na uzyskanie absolutnie naturalnego efektu zagęszczeniai przedłużenia fryzury.
 
Do przedłużenia czy zagęszczenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, a taśmy mocujące pokryte są hypoalergicznym klejem, co czyni Hairtalk Extensions najbezpieczniejszą metodą na rynku. 
 
Do wyboru są trzy długości włosów: 25 cm, 40 cm i 55 cm.
Pasma Hairtalk Extensions wykonane są z naturalnych włosów pochodzenia indyjskiego.
 
Odrosty i włosy Hairtalk Extensions można farbować na własną odpowiedzialność, pamiętając, że wszelkie zabiegi chemiczne przeprowadzone na włosach powodują utratę gwarancji.

Jedna aplikacja pasm wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od wzrostu włosów Klientki. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja. Pasma hairtalk extensions można założyć trzy razy, co daje nam łącznie okres nawet 9 miesięcy noszenia (licząc od pierwszej aplikacji).

Pasma można założyć nawet trzy razy.

Zalecane jest stosowanie produktów linii Hairtalk Extensions. Zostały one opracowane tak, by nie wpływały na trwałość mocowania i zapewniały nawilżenie włosom przedłużonym. Przypomnij Klientce, aby płukała włosy bardzo dokładnie. Zapobiegnie to odkładaniu się produktów na włosach. Nie używaj kosmetyków zawierających alkohol, olejki lub etanol.

CZY MOŻNA STYLIZOWAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ CIEPŁA

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

HAIRTALK - PRZEDŁUŻANIE
WŁOSÓW

zabieg hairltalk efekty przedłużenia włosów

Odwiedź nasze Centrum
 

ul. Ludowa 11, 1 piętro

64-920 Piła

Zadzwoń: +48 660 495 290

Napisz e-mail: kontakt@machnica.pl

Odwiedź nasze Centrum
 

ul. Ludowa 11, 1 piętro

64-920 Piła

Zadzwoń: +48 660 495 290

Napisz e-mail: kontakt@machnica.pl