Hairtalk – przedłużanie włosów

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez fryzjerkę.

czas

Czas trwania zabiegu:

Ok. 1,5 h

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?
edno założenie 8-12 tygodni. Pasma można założyć maksymalnie 3 razy.

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

BEZPIECZNE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW HAIRTALK EXTENSIONS

Hairtalk Extensions jest metodą przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą lekkich pasm. Hairtalk oferuje 6 zupełnie różnych rodzajów pasm oraz bogatą paletę kolorów, które dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązaniadla każdego typu włosów. Elastyczna i niewidoczna taśma pozwala na uzyskanie absolutnie naturalnego efektu zagęszczeniai przedłużenia fryzury.

Do przedłużenia czy zagęszczenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, a taśmy mocujące pokryte są hypoalergicznym klejem, co czyni Hairtalk Extensions najbezpieczniejszą metodą na rynku.

Do wyboru są trzy długości włosów: 25 cm, 40 cm i 55 cm.
Pasma Hairtalk Extensions wykonane są z naturalnych włosów pochodzenia indyjskiego.

Odrosty i włosy Hairtalk Extensions można farbować na własną odpowiedzialność, pamiętając, że wszelkie zabiegi chemiczne przeprowadzone na włosach powodują utratę gwarancji.

przedłużanie włosów hairtalk - przed i po

JAK DŁUGO MOŻNA NOSIĆ PASMA HAIRTALK EXTENSIONS?

Jedna aplikacja pasm wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od wzrostu włosów Klientki. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja. Pasma hairtalk extensions można założyć trzy razy, co daje nam łącznie okres nawet 9 miesięcy noszenia (licząc od pierwszej aplikacji). Pasma można założyć nawet trzy razy.

CZY MOŻNA STYLIZOWAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ CIEPŁA

Pasma hairtalk extensions można prostować, kręcić oraz suszyć za pomocą suszarki z użyciem maksymalnej temperatury 180˚C. Nie zalecamy korzystania z klimazonu. Miej na uwadze, że nadmierne ciepło skierowane bezpośrednio na taśmy może wpłynąć na trwałość mocowania. Pasma hairtalk extensions fun oraz hairtalk extensions silver line wykonane są z mieszanki włosów naturalnych i włókna, które można stylizować przy użyciu temperatury max 120˚C.

JAKICH PRODUKTÓW DO WŁOSÓW MOŻNA UŻYWAĆ?

Zalecane jest stosowanie produktów linii Hairtalk Extensions. Zostały one opracowane tak, by nie wpływały na trwałość mocowania i zapewniały nawilżenie włosom przedłużonym. Przypomnij Klientce, aby płukała włosy bardzo dokładnie. Zapobiegnie to odkładaniu się produktów na włosach. Nie używaj kosmetyków zawierających alkohol, olejki lub etanol.