Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Koloryzacja wykonywana jest przez fryzjerkę.

2 h lub więcej

Zabieg jest przyjemny.

-

-

-

Nasze farby zawierają w swoim składzie kwas oleinowy, który skutecznie usuwa resztki AMEA z włosów, co sprawia, że włosy będą mniej uszkodzone, a kolor bardziej żywy. Dodatkowo są wzbogacone w pięć odżywczych maseł i olejów, które odżywiają i pielęgnują włosy:
 
  • Masło kakaowe które przenika w głąb włosa i odżywia od wewnątrz oraz redukuje wypadanie włosów i ich łamliwość.

  • Masło shea łagodzi suchą i podrażnioną skórę oraz ją nawilża

  • Masło mango chroni przed promieniami słońca, hamuje blaknięcie koloru, utrzymuje nawilżenie włosa oraz odbudowuje zniszczone końcówki.

  • Olej kukui nadaje włosom połysk i blask, odżywia suche i zniszczone włosy, nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie, zapobiega niszczeniu włosa pod wpływem wysokiej temperatury oraz środków chemicznych.

  • Olej kokosowy wspomaga porost włosów, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wysoką temperaturę, zapobiega plątaniu się włosów wchodząc głęboko w strukturę włosa, jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym i zapobiega blaknięciu koloru.

 
Dodatkowo farby bez amoniaku to też mieszanka substancji chemicznych, które nie jest obojętna dla skóry głowy, dlatego osoba z bardzo wrażliwą skórą lub dotkniętą schorzeniami zabezpieczamy przed koloryzacją odpowiednimi środkami pielęgnacyjnymi. Bardzo ważna również jest pielęgnacja po koloryzacji, aby kolor pozostał na dłużej używamy odpowiednich kosmetyków: szampon, odżywki, maski o kwaśnym pH. Kwaśne środowisko powoduje że łuski włosowe zamykają się co sprawia że włosy są lśniące i łatwo się rozczesują.

CZYM RÓŻNI SIĘ KOLORYZACJA TRYCHOLOGICZNA OD ZWYKŁEJ KOLORYZACJI?

 

CO NAJCZĘŚCIEJ UCZULA W FARBACH?

       Farbowanie trychologiczne jest to profesjonalna koloryzacja pozbawiona amoniaku i PPD, dbająca o skórę głowy i strukturę włosa. Proces koloryzacji wpływa na kondycję włosa, ale również na skórę głowy, a więc i na mieszki włosowe, dlatego ważna jest także odpowiednia diagnoza i przygotowanie skóry przed zabiegiem. Stąd przed każdym zabiegiem koloryzacji wykonujemy dokładną analizę skóry głowy, co pomaga w doborze odpowiedniej farby oraz produktów do pielęgnacji po zabiegu.

PPD (fenylenodiamina) to substancja wywołująca reakcje uczuleniowe, powszechnie występujące w wielu kosmetykach do włosów. Składnik ten znajduję się we wszystkich farbach o odcieniach brązu i czerni. Reakcje alergiczne występujące po zastosowaniu PPD objawiają się zaczerwienieniem skóry głowy, swędzeniem lub pieczeniem, nadmiernym wysuszaniem i łuszczeniem, a także wypadaniem włosów. Amoniak zawarty w zwykłych farbach powoduje, że łuska włosa zostaje rozchylona, co umożliwia wprowadzenie pigmentu i choć działa tylko tyle, ile farba znajduje się na włosach, to bardzo często wywołuje działanie alergiczne, takie jak świąd, pieczenie, podrażnienia, strupki, stany zapalne, co może stać się przyczyną wypadania włosów. Natomiast farby bez amoniaku zawierają w składzie sole amonowe, które mają taką samą funkcje jak amoniak, ale nie powodują reakcji alergicznych. Sole amonowe działają zdecydowanie wolniej i łagodniej rozchylają łuski, co nie narusza w sposób drastyczny pH skóry głowy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BEZPIECZNĄ KOLORYZACJĘ W NASZYM HAIR ROOM'IE?

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

KOLORYZACJA TRYCHOLOGICZNA

|

|

Koloryzacja trychologiczna Piła