Neauvia Stimulate & Lift

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

czas

Czas trwania zabiegu:

1 h

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg może być nieprzyjemny, ale wykonywany jest w znieczuleniu.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:
ok. 2 dni

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?
ok. 6 miesięcy

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe.

CZYM JEST ZABIEG NEAUVIA STIMULATE&LIFT?

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. Po latach badań i obserwacji w laboratorium badawczym w Lugano, szwajcarscy i włoscy naukowcy opracowali innowacyjne niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym efektem liftingu.

Neauvia Stimulate & Lift to kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oferowanego na rynku oraz bardzo cennego minerału dla naszej skóry – hydroksyapatytu wapnia.

Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia naszej skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny sposób otrzymujemy efekt zagęszczenia skóry oraz widoczny efekt uniesienia owalu twarzy. Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów – glicyny i l-proliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową.

WIDOCZNE EFEKTY ZABIEGU NEAUVIA STIMULATE&LIFT TO:

  • długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry,
  • poprawa gęstości tkanki,
  • widoczna poprawa napięcia skóry twarzy,
  • widoczny efekt uniesienia owalu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU NEAUVIA STIMULATE&LIFT

Zabieg Stimulate & Lift przeznaczony jest dla osób po 30-40. roku życia, które obserwują u siebie opadające policzki, utratę młodzieńczego owalu, wiotkość i coraz mniejszą elastyczność skóry, cienie pod oczami czy widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Wszystkie te objawy są skutkiem zmniejszającej się wraz z wiekiem produkcji substancji podporowych w skórze, takich jak: kwas hialuronowy, elastyna czy kolagen, oraz stopniowej utraty podskórnej tkanki tłuszczowej (efekty „chomiczków” pojawiają się na skutek zapadania się skroni i policzków).