Pielęgnacja brwi i poprawa ich wyglądu

pielęgnacja brwi

Pielęgnacja brwi i poprawa ich wyglądu

Brwi to niezwykle ważny element kobiecej urody, wpływający na ogólny wygląd twarzy. Ich kształtem, grubością i kolorem możemy odmłodzić, wyszczuplić lub zaokrąglić twarz, a także złagodzić lub zaostrzyć rysy.

 

Prawidłowa regulacja brwi

Pierwszy krok to dobrze wykonana regulacja. Jeżeli nigdy wcześniej nie regulowałyście brwi, to warto oddać się w ręce kosmetyczki, aby nie zaburzyć prawidłowego kształtu. Należy pamiętać, żeby nie depilować brwi tuż przed tzw. wielkim wyjściem, aby uniknąć widocznych podrażnień. Niestety często brwi przysparzają spory kłopot i są podkreślane w nieodpowiedni sposób. Wiele kobiet zmaga się z brwiami rzadkimi, cienkimi oraz niesymetrycznymi. U osób tych doskonale sprawdzi się zabieg BrowHenny, czyli henny pudrowej.

 

Browhenna

Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Henna ta zawiera wiele witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując i stymulując do wzrostu. Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie dba ona o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem. Dzięki pudrowej stylizacji brwi można uzyskać naturalny efekt koloryzacji przy jednoczesnym wykorzystaniu właściwości odżywczych. Dodatkowo możemy stworzyć piękny, naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Browhenna utrzymuje się na skórze około 10 dni, natomiast na włoskach nawet do 6 tygodni.

About Author

Related posts