Masaże i strefa relaksu

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

czas

Czas trwania zabiegu:

1,5 h lub więcej

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny
i relaksujący.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne sprawiają, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Ponadto dzięki zastosowaniu olejku eterycznego można się w pełni odprężyć i na chwilę zapomnieć o kłopotach, nabierając energii do codziennego funkcjonowania.

masaż

MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM

Dzięki delikatnym, ścierającym drobinkom, peelingi do ciała pozwalają usunąć nie tylko martwe komórki naskórka, ale również wszelkie nagromadzone zanieczyszczenia. Działanie kosmetyku przyspiesza procesy odnowy skóry, a my możemy cieszyć się pachnącym, jedwabiście gładkim ciałem.

Peeling to zabieg niezwykle relaksujący. Za pomocą odprężającego masażu wykonywanego w towarzystwie aromatycznych zapachów, zadbamy nie tylko o piękny wygląd skóry, ale również o nasze dobre samopoczucie.

Peelingi polecane są zwłaszcza w przypadku zaniedbanej, przesuszonej skóry, z pierwszymi oznakami starzenia. Zabieg ten wskazany jest również, gdy pragniemy ujędrnić nasze ciało. W zależności od potrzeb skóry możemy wybrać różne rodzaje peelingów.

RYTUAŁY – DAY SPA

Hialuronowy Rytuał Piękna na twarz – zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia skóry twarzy, następnie pobudzamy krążenie masażem twarzy, szyi i dekoltu, nawilżamy skórę twarzy maską hialuronową i kończymy naświetleniem skóry lampą led.

Rytuał Multinawilżający na twarz i ciało – rozpoczyna się pobudzeniem krążenia poprzez masaż ciała suchą szczotką, następnie wmasowujemy w ciało odżywczy balsam. W twarz i dłonie wtłaczamy składniki odżywcze powietrzem pod ciśnieniem oraz nakładamy głęboko nawilżającą maskę

Rytuał Głęboko Odżywczy na włosy – zaczynamy od masażu skóry głowy peelingiem enzymatycznym, następnie nakładamy na włosy odżywcze olejki wygładzające włosy i wtłaczamy je w skórę głowy. Zabieg kończymy naświetlaniem skóry głowy lampą led

Rytuał Perfect Lift na twarz i ciało – do zabiegu używamy naszych nowych bandaży ujędrniających na ciało, wykonujemy pobudzający masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Następnie na twarz nakładamy maskę liftingującą i wykonujemy masaż ciała