Zespół

Poznaj nasz zespół!

Jowita Machnica

Lekarz

Lekarka w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, absolwentka kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej pasją jest medycyna estetyczna podkreślająca naturalne piękno i dążąca do przywrócenia młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała. Najchętniej stosuje techniki łączone, które działając wielokierunkowo anti-aging potęgują efekty przeciwstarzeniowe.

Karina Rucińska-Kluk

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest w trakcie specjalizacji z pediatrii. Ambitna, skrupulatna i pracowita osoba. Jej ulubionymi zabiegami są biostymulatory, dające naturalne efekty. Wspólnie z lekarzami z Centrum bierze udział w ogólnopolskich Kongresach Medycyny Estetycznej.

Adrian Machnica

Lekarz

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przy pomocy USG widzi rzeczy, które pomagają rozwikłać niejedną medyczną zagadkę. Dociekliwy lekarz, zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru.

Adamina Rucińska

Trycholog

Jest jednym z 15 trenerów trychologii Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Od ponad 5 lat specjalizuje się w diagnostyce problemów dotyczących włosów i skóry głowy. Jako pierwsza wprowadzała do Piły nowinki ze świata fryzjerstwa i trychologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów ukończyła liczne szkolenia z trychologii. Systematycznie bywa na największych kongresach trychologicznych w kraju. Od ponad 15 lat prowadzi w Pile hurtownie fryzjersko-kosmetyczne.

Anita Witaszczyk

Kosmetolog

Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym z tytułem magistra kosmetologii. Jest niezwykle pozytywną osobą, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. Profesjonalistka z doświadczeniem, dzięki czemu Pacjenci z chęcią oddają się w jej ręce. Z przyjemnością porozmawia o pielęgnacji cery i dobierze odpowiednie kosmetyki, a także zaproponuje i wykona zabiegi odpowiednie dla potrzeb skóry.

Joanna Jundziłł

Kosmetolog

W 2016 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, zdobywając tytuł magistra kosmetologii. Przyciąga do siebie swoim spokojnym usposobieniem i uśmiechem. Zawsze uprzejma i pomocna, doradzi zgodnie ze swoim sumieniem. Asia ceni sobie piękno i naturalność i właśnie tym kieruje się w swojej pracy.

Oliwia Kaszuba

Kosmetolog

W 2023 roku ukończyła studia kosmetologiczne z tytułem magistra na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy kosmetologa ceni możliwość kontaktu z ludźmi i wyzwania. Dąży do perfekcji w każdym aspekcie, a w swoją pracę wkłada całe serce i dba o to, aby każda osoba czuła się wyjątkowa i zaopiekowana.

Oliwia Szarejko

Managerka

Magister zarządzania i marketingu, a także absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku zdrowie publiczne. Zajmuje się w naszym Centrum m.in. social mediami, organizacją szkoleń, zamówieniami i współpracami. Codzienne wyzwania sprawiają, że jej praca jest bardzo różnorodna. Dzięki Oliwii wszystkie nasze działania stają się spójną całością. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji – makijażowi.

Ilona Kobos

Rejestratorka

Anielski głos, który najczęściej słyszycie przez telefon dzwoniąc do nas. Dołączyła do zespołu w maju 2022 roku i od razu wpasowała się w nasze szeregi. Niezwykle pogodna i radosna. Cenimy jej ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Z wielką przyjemnością zaproponuje Wam pyszną kawę, porozmawia i rozwieje wszelkie wątpliwości przedzabiegowe.

Maciej Spałek

Lekarz, dermatologia

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii na Oddziale Chorób Skóry w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Obecnie specjalizację realizuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology i International Dermoscopy Society. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Dodatkowo pracuje jako współbadacz w badaniach klinicznych zajmującymi się nowymi lekami w chorobach skóry.

Anna Olszewska

Lekarz pediatra

Lekarka podchodząca z ogromną rzetelnością i wielkim sercem do małych pacjentów. Na co dzień pracuje na oddziale dziecięcym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Wybrała pediatrię, gdyż jako dziecko dużo chorowała, a trafiając do lekarzy traktowana była nie jak osoba, a przedmiot do zbadania. Postanowiła, że zostanie lekarzem, który widzi w dziecku człowieka. Mawia, że “Nie ma większej satysfakcji, niż ta, kiedy dziecko dziękuje za udzieloną pomoc”.

Paweł Piątkowski

Lekarz, ginekologia estetyczna

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa, pracownik Oddziału Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Pogodny i przesympatyczny lekarz otwarty na sprawy kobiecej intymności. Zajmuje się zarówno poprawą wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety jak i podniesieniem jakości życia seksualnego. Jeden z niewielu lekarzy zajmujących się ginekologią estetyczną w naszym rejonie kraju.