Zespół

Poznaj nasz zespół!

Jowita Machnica

Lekarz

Lekarka w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, absolwentka kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej pasją jest medycyna estetyczna podkreślająca naturalne piękno i dążąca do przywrócenia młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała. Najchętniej stosuje techniki łączone, które działając wielokierunkowo anti-aging potęgują efekty przeciwstarzeniowe.

Karina Rucińska-Kluk

Karina Rucińska-Kluk

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest w trakcie specjalizacji z pediatrii. Ambitna, skrupulatna i pracowita osoba. Jej ulubionymi zabiegami są biostymulatory, dające naturalne efekty. Wspólnie z lekarzami z Centrum bierze udział w ogólnopolskich Kongresach Medycyny Estetycznej.

Adrian Machnica

Lekarz

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przy pomocy USG widzi rzeczy, które pomagają rozwikłać niejedną medyczną zagadkę. Dociekliwy lekarz, zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru.

Martyna Kowalska

Kosmetolog

Magister Kosmetolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Osoba uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry problemowej, w tym terapii peelingami chemicznymi. Wykonuje również zabiegi z użyciem technologii IPL oraz zabiegi ujędrniające na ciało. Jeśli marzycie o pięknych brwiach permanentnych, bez wątpliwości możecie oddać się w jej ręce.

Anita Witaszczyk

Kosmetolog/podolog

Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym z tytułem magistra kosmetologii. Jest niezwykle pozytywną osobą, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. Profesjonalistka z doświadczeniem, dzięki czemu Pacjenci z chęcią oddają się w jej ręce. Z przyjemnością porozmawia o pielęgnacji cery i dobierze odpowiednie kosmetyki, a także zaproponuje i wykona zabiegi odpowiednie dla potrzeb skóry. Anita jest również podologiem i z wielką chęcią zadba o Wasze stopy!

Adamina Rucińska

Trycholog

Jest jednym z 15 trenerów trychologii Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Od ponad 5 lat specjalizuje się w diagnostyce problemów dotyczących włosów i skóry głowy. Jako pierwsza wprowadzała do Piły nowinki ze świata fryzjerstwa i trychologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów ukończyła liczne szkolenia z trychologii. Systematycznie bywa na największych kongresach trychologicznych w kraju. Od ponad 15 lat prowadzi w Pile hurtownie fryzjersko-kosmetyczne.

Oliwia Szarejko

Managerka

Magister zarządzania i marketingu, a także absolwentka kierunku zdrowie publiczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się w naszym Centrum m.in. social mediami, organizacją szkoleń, zamówieniami i współpracami. Codzienne wyzwania sprawiają, że jej praca jest bardzo różnorodna. Dzięki Oliwii wszystkie nasze działania stają się spójną całością. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji – makijażowi.

Ilona Kobos

Rejestratorka

Anielski głos, który najczęściej słyszycie przez telefon dzwoniąc do nas. Dołączyła do zespołu w maju 2022 roku i od razu wpasowała się w szeregi zespołu. Niezwykle pogodna i radosna. Cenimy jej ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Z wielką przyjemnością zaproponuje Wam pyszną kawę, porozmawia i rozwieje wszelkie wątpliwości przedzabiegowe.

Anna Olszewska

Lekarz pediatra

Lekarka podchodząca z ogromną rzetelnością i wielkim sercem do małych pacjentów. Na co dzień pracuje na oddziale dziecięcym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Wybrała pediatrię, gdyż jako dziecko dużo chorowała, a trafiając do lekarzy traktowana była nie jak osoba, a przedmiot do zbadania. W końcu trafiła na lekarza z prawdziwego zdarzenia i pomyślała, że chciałaby być kiedyś takim lekarzem, który widzi w dziecku człowieka. Mawia, że “Nie ma większej satysfakcji, niż ta, kiedy dziecko dziękuje za udzieloną pomoc”.

Paweł Piątkowski

Lekarz, ginekologia estetyczna

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa, pracownik Oddziału Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Pogodny i przesympatyczny lekarz otwarty na sprawy kobiecej intymności. Zajmuje się zarówno poprawą wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety jak i podniesieniem jakości życia seksualnego. Jeden z niewielu lekarzy zajmujących się ginekologią estetyczną w naszym rejonie kraju.

Dr n. med. Michał Chalcarz

Lekarz, chirurgia plastyczna

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy ukończył w 2009 r. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim z ZOL im. J. Strusia w Poznaniu. Obecnie, jako specjalista chirurgii ogólnej, zajmuje się zagadnieniami związanymi z chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną i regeneracyjną. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Na co dzień pracuje w swoim gabinecie w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy.