Zespół

Poznaj nasz zespół!

Jowita Machnica

Lekarz

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, absolwentką kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moją pasją jest medycyna estetyczna podkreślająca naturalne piękno i dążąca do przywrócenia młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała. Najchętniej stosuję techniki łączone, które działając wielokierunkowo anti-aging potęgują efekty przeciwstarzeniowe.

Karina Rucińska-Kluk

Karina Rucińska-Kluk

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest w trakcie specjalizacji z pediatrii. Ambitna, skrupulatna, pracowita osoba. Modelowanie ust to zdecydowanie jej ulubiony zabieg i nie bez powodu w naszym Centrum nazywana jest “specjalistką od ust”! Wspólnie z lekarzami z Centrum bierze udział w ogólnopolskich Kongresach Medycyny Estetycznej.

Adrian Machnica

Lekarz

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Przy pomocy USG widzi rzeczy, które pomagają rozwikłać niejedną medyczną zagadkę. Dociekliwy i uśmiechnięty.

Martyna Kowalska

Kosmetolog

Magister Kosmetolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Osoba uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry problemowej, w tym terapii peelingami chemicznymi. Wykonuje również zabiegi z użyciem technologii IPL oraz zabiegi ujędrniające na ciało. W jej ręce można oddać się chcąc przeżyć chwilę relaksu, gdyż jej pasją są także masaże klasyczne i relaksacyjne.

Anita Witaszczyk

Kosmetolog/podolog

Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym z tytułem magistra kosmetologii. Jest niezwykle pozytywną osobą, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. Profesjonalistka z doświadczeniem, dzięki czemu Pacjenci z chęcią oddają się w jej ręce. Z przyjemnością porozmawia z Państwem o pielęgnacji cery i dobierze odpowiednie kosmetyki, a także zaproponuje i wykona zabiegi odpowiednie dla potrzeb skóry. Anita jest również podologiem i z wielką chęcią zadba o Państwa stopy!

Paulina Krawczyk

Kosmetolog

Specjalistka kosmetologii z tytułem licencjata uzyskanym w 2018 roku na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. Z pasją do swojego zawodu dołączyła do Zespołu Centrum w 2019 roku, idealnie wpisując się w jego szeregi. Jest osobą zdyscyplinowaną, pogodną i prężnie rozwijającą swoje umiejętności kosmetologiczne. Z przyjemnością zaprosi Państwa na ulubioną depilację laserową!

Adamina Rucińska

Trycholog

Jest jednym z 15 trenerów trychologii Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Od ponad 5 lat specjalizuje się w diagnostyce problemów dotyczących włosów i skóry głowy. Jako pierwsza wprowadzała do Piły nowinki ze świata fryzjerstwa i trychologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów ukończyła liczne szkolenia z trychologii. Systematycznie bywa na największych kongresach trychologicznych w kraju. Od ponad 15 lat prowadzi w Pile hurtownie fryzjersko-kosmetyczne.

Oliwia Szarejko

Managerka

Magister zarządzania i marketingu, a także absolwentka kierunku zdrowie publiczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się w naszym Centrum m.in. social mediami, organizacją szkoleń, zamówieniami i współpracami. Codzienne wyzwania sprawiają, że jej praca jest bardzo różnorodna. Dzięki Oliwii wszystkie nasze działania stają się spójną całością. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji – makijażowi.

Paweł Piątkowski

Lekarz, ginekologia estetyczna

Lekarz w trakcie specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa, pracownik Oddziału Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Pogodny i przesympatyczny lekarz otwarty na sprawy kobiecej intymności. Zajmuje się zarówno poprawą wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety jak i podniesieniem jakości życia seksualnego. Jeden z niewielu lekarzy zajmujących się ginekologią estetyczną w naszym rejonie kraju.

dr Michał Chalcarz

Dr n. med. Michał Chalcarz

Lekarz, chirurgia plastyczna

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy ukończył w 2009 r. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim z ZOL im. J. Strusia w Poznaniu. Obecnie, jako specjalista chirurgii ogólnej, zajmuje się zagadnieniami związanymi z chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną i regeneracyjną. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Na co dzień pracuje w swoim gabinecie w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy.