Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.
mezoterapia jalupro
mezoterapia rss ha
croma saypha rich
preparat do mezoterapii

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

1h

Zabieg może być nieprzyjemny, ale wykonywany jest w znieczuleniu. 

ok. 2dni

W zależności od lokalizacji: 6-18 miesięcy

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

Na to ile kosztuje zabieg mezoterapii ma oczywiście rodzaj, ilość użytego preparatu oraz jakie okolice poddajemy zabiegowi.

Mezoterapia z wykorzystaniem preparatu Saypha Rich od firmy Croma jest zabiegiem dla osób, których skóra jest przesuszona, utraciła elastyczność i właściwy koloryt, a także gdy pojawiły się na niej już pierwsze zmarszczki. To także bardzo dobra profilaktyka, która utrzymuje skórę w dobrej kondycji i wyraźnie opóźnia efekty starzenia się.

Mezoterapia igłowa preparatem RRS Ha Eyes jest koktajlem stworzonym do leczenia i pielęgnacji problematycznej i wrażliwej okolicy oka.

 

Efekty jakie można osiągnąć mezoterapią RRS HA Eyes:

 • nawilżanie

 • poprawa mikrokrążenia

 • rozjaśnienie skóry

 • poprawa konturów oczu

 • poprawa struktury skóry

 • zmniejszenie oznak starzenia

 • redukcja worków pod oczami

 • rozjaśnienie cieni pod oczami

 • działanie antyoksydacyjne

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA?

JAK WYGLĄDA TWARZ PO ZABIEGU MEZOTERAPII?

RRS HA Tensor Lift

JALUPRO HMW

RRS HA Cellutrix

Jeśli zastanawiacie się na czym polega mezoterapia – spieszymy z odpowiedzią! Zabieg mezoterapii igłowej polega na miejscowym iniekcyjnym  wprowadzeniu w głąb skóry małych dawek substancji odżywczych, tj. kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, peptydów czy minerałów. Po znieczuleniu skóry kremem znieczulającym wykonujemy cienką igłą wiele małych ukłuć skóry wprowadzając preparat śródskórnie w miejsca wymagające rewitalizacji. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie grudki pod skórą, które wchłaniają się maksymalnie do 2 dni. W szybki sposób możemy przywrócić skórze witalność, młodszy i zdrowszy wygląd, odżywić i rozświetlić cerę, zniwelować oznaki przemęczenia, rozjaśnić cienie pod oczami. 

Na to jak wygląda twarz po zabiegu mezoterapii ma wpływ użyty preparat oraz nasze własne predyspozycje – czy mamy tendencje do zarumieniania lub powstawania drobnych siniaczków. Zazwyczaj skóra jest zaróżowiona, może być nieco tkliwa, natomiast nie przeszkadza i nie wyklucza to z codziennego życia.

RRS HA Tensor Lift to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów, znajdujących zastosowanie w medycynie anti-aging. Podany podskórnie powoduje widoczny lifting skóry, poprawia jej jędrność i napięcie, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne oraz odbudowę kolagenu i elastyny.

Zadaniem produktu Jalupro jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przeznaczony przede wszystkim do mezoterapii skóry dojrzałej lub mocno problematycznych obszarów.

Redukcja cellulitu i poprawa jakości skóry.

 

Zastosowanie:

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry objętej cellulitem

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej - lokalny korektor tłuszczu

Poprawa jakości skóry

ILE KOSZTUJE MEZOTERAPIA

CROMA SAYPHA RICH

RRS HA Eyes

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Czy zabieg można wykonać latem?                                           ⯆

Mezoterapia na skórę twarzy działa głównie nawilżająco i rewitalizująco na skórę. Może uniewidocznić drobne zmarszczki, ale efekt nie będzie tak widoczny jak w przypadku wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. 

Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.

 Czy zabieg mezoterapii na twarz może wypełnić zmarszczki? ⯆

Zalecenia po zabiegu

Nasze efekty

mezoterapia neauvia
rrs ha eyes
rrs ha cellutirix

MEZOTERAPIA

 

                                                                 ZALECENIA POZABIEGOWE                                                                   X  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez 1-2 doby po zabiegu:

 • Nie śpij w pozycji na brzuchu.
 • Unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego.

 

Przez około tydzień po zabiegu:

 • Nie opalaj się, nie korzystaj z sauny, solarium, krioterapii.
 • Odłóż w czasie inwazyjne zabiegi kosmetyczne (peelingi, mikrodermabrazję, masaże twarze i inne.
 • Zgłoś się na wizytę kontrolną po tygodniu
 • W przypadku modelowania ust nie wykonuj "dziubka" np. picie bezpośrednio z butelki lub przez słomkę, seks oralny

 

Nie masujemy samemu okolicy zabiegu, chyba że lekarz zalecił inaczej.

 

W razie wystąpienia objawów niepożądanych skontaktuj się z nami!

 

Objawy niepokojące to: silny ból w miejscu zabiegu, zblednięcie okolicy zabiegu, obrzęk utrzymujący się powyżej 2-3 dni, pieczenie, zaczerwienienie.

MEZOTERAPIA NEAUVIA HYDRO DELUXE MAN

      Mezoterapię z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe Man rekomendujemy Panom, którzy potrzebują odświeżenia i gruntownego odżywienia skóry. Jeżeli skóra na Państwa dłoniach, twarzy czy szyi jest wyraźnie zmęczona, zszarzała, jeżeli wymaga odnowy i odzyskania sprężystości – jest to zabieg stworzony dla Państwa!

      Po znieczuleniu skóry kremem znieczulającym wykonujemy cienką igłą wiele małych ukłuć skóry wprowadzając preparat śródskórnie w miejsca wymagające rewitalizacji. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie grudki pod skórą, które wchłaniają się maksymalnie do 2 dni. 

mezoterapua neauvia dla mężczyzn

Odwiedź nasze Centrum
 

ul. Ludowa 11, 1 piętro

64-920 Piła

Zadzwoń: +48 660 495 290

Napisz e-mail: kontakt@machnica.pl