Mezoterapia

lekarz

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

czas

Czas trwania zabiegu:

1 h

odczucia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg może być nieprzyjemny, ale wykonywany jest w znieczuleniu.

czas rekonwalescencji

Czas rekonwalescencji:
ok. 2 dni

czas utrzymywania efektów

Ile utrzymują się efekty?
W zależności od lokalizacji: 6-18 miesięcy

przeciwwskazania

Przeciwwskazania:

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA?

Jeśli zastanawiacie się na czym polega mezoterapia – spieszymy z odpowiedzią! Zabieg mezoterapii igłowej polega na miejscowym iniekcyjnym wprowadzeniu w głąb skóry małych dawek substancji odżywczych, tj. kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, peptydów czy minerałów. Po znieczuleniu skóry kremem znieczulającym wykonujemy cienką igłą wiele małych ukłuć skóry wprowadzając preparat śródskórnie w miejsca wymagające rewitalizacji. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie grudki pod skórą, które wchłaniają się maksymalnie do 2 dni. W szybki sposób możemy przywrócić skórze witalność, młodszy i zdrowszy wygląd, odżywić i rozświetlić cerę, zniwelować oznaki przemęczenia, rozjaśnić cienie pod oczami.

JAK WYGLĄDA TWARZ PO ZABIEGU MEZOTERAPII?

Na to jak wygląda twarz po zabiegu mezoterapii ma wpływ użyty preparat oraz nasze własne predyspozycje – czy mamy tendencje do zarumieniania lub powstawania drobnych siniaczków. Zazwyczaj skóra jest zaróżowiona, może być nieco tkliwa, natomiast nie przeszkadza i nie wyklucza to z codziennego życia.

ILE KOSZTUJE MEZOTERAPIA

Na to ile kosztuje zabieg mezoterapii ma oczywiście rodzaj, ilość użytego preparatu oraz jakie okolice poddajemy zabiegowi.

Neauvia hydro deluxe

Swoje kompleksowe działanie preparat zawdzięcza dzięki dobraniu odpowiednich składników: kwas hialuronowy powoduje poprawę odżywienia i nawodnienia skóry, hydroksyapatyt wapnia bardzo mocno stymuluje produkcję kolagenu, a aminokwasy odpowiadają za odżywienie skóry.

Mezoterapia z wykorzystaniem Neauvia Hydro Deluxe przynosi rewelacyjne efekty zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn w każdym wieku. Po zabiegu skóra jest nawilżona i odżywiona, odzyskuje jędrność i napięcie, w efekcie odzyskujemy młodszy, witalny i zdrowy wygląd. I co bardzo ważne – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

mezoterapia rss ha

RRS HA Tensor Lift

RRS HA Tensor Lift to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów, znajdujących zastosowanie w medycynie anti-aging. Podany podskórnie powoduje widoczny lifting skóry, poprawia jej jędrność i napięcie, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne oraz odbudowę kolagenu i elastyny.

JALUPRO

Zadaniem produktu Jalupro jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przeznaczony przede wszystkim do mezoterapii skóry dojrzałej lub mocno problematycznych obszarów.

Jak przygotować się do zabiegu mezoterapii?

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

Częste pytania

 1. Czy zabieg można wykonywać latem?
  Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.
 2. Czy zabieg mezoterapii na twarz może wypełnić zmarszczki?
  Mezoterapia na skórę twarzy działa głównie nawilżająco i rewitalizująco na skórę. Może uniewidocznić drobne zmarszczki, ale efekt nie będzie tak widoczny jak w przypadku wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym.

Zalecenia pozabiegowe

Przez 1-2 doby po zabiegu:

 • Nie śpij w pozycji na brzuchu.
 • Unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego.

Przez około tydzień po zabiegu:

 • Nie opalaj się, nie korzystaj z sauny, solarium, krioterapii.
 • Odłóż w czasie inwazyjne zabiegi kosmetyczne (peelingi, mikrodermabrazję, masaże twarze i inne.
 • Zgłoś się na wizytę kontrolną po tygodniu
 • W przypadku modelowania ust nie wykonuj “dziubka” np. picie bezpośrednio z butelki lub przez słomkę, seks oralny

Nie masujemy samemu okolicy zabiegu, chyba że lekarz zalecił inaczej.

W razie wystąpienia objawów niepożądanych skontaktuj się z nami!

Objawy niepokojące to: silny ból w miejscu zabiegu, zblednięcie okolicy zabiegu, obrzęk utrzymujący się powyżej 2-3 dni, pieczenie, zaczerwienienie.