Szkolenia

Szkolenia trychologiczne

Szkolenia są przeznaczone dla lekarzy, kosmetologów, fryzjerów, barberów pragnących poszerzyć swoją ofertę oraz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do diagnozowania problemów trychologicznych, a także dla osób chcących prowadzić samodzielny gabinet trychologiczny.

Celem szkolenia trychologicznego jest nabycie wiedzy z zakresu fizjologii i funkcjonowania włosów, skóry głowy oraz zrozumienie problemów związanych z ich funkcjonowaniem.

Szkolenie odbywa się w trybie indywidualnym, szczególny nacisk kładziony jest na merytoryczne i praktyczne przygotowanie każdego uczestnika do pracy Trychologa.

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia z Funduszy Europejskich nawet do 80%.

Dofinansowania z Urzędu Pracy:

  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  • Szkolenia i bony szkoleniowe

Szkolenia dla lekarzy
medycyna estetyczna
szkolenia biznesowe

Szkolenia z medycyny estetycznej dedykowane są lekarzom na każdym etapie zaznajomienia z tematyką. Osoby początkujące już po jednodniowych warsztatach będą w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi. Osoby z podstawową wiedzą w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, dzięki naszej ofercie szkoleniowej mogą rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wachlarz swoich uprawnień i kompetencji. Skupiamy się na dopracowaniu detali oraz zaawansowanych umiejętności. Gwarantujemy wysoki poziom kursów, maksymalnym skupieniu na praktycznych ćwiczeniach technik zabiegowych oraz wieloletnim doświadczeniu szkoleniowym.

Prowadzimy również szkolenia biznesowe dla lekarzy zaczynających przygodę ze swoim pierwszym gabinetem.

samorząd województwa wielkopolskiego

Nasze Centrum wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.30/00315/2019

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania szkolenia z Urzędu Pracy.
(Więcej informacji udzielimy telefonicznie)