Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez trychologa.

2 h lub więcej

Zabieg może być nieprzyjemny, ale wykonywany jest w znieczuleniu. 

-

18-24 miesięcy

-

CZYM JEST MIKROPIGMENTACJA?

 

CZYM JEST MIKROPIGMENTACJA I JAK WYGLĄDA PROCES ZABIEGU?

 

DOBÓR KSZTAŁTU FRYZURY

 

JAK NAJPROŚCIEJ SPRAWDZIĆ GDZIE ZNAJDOWAŁA SIĘ KIEDYŚ NATURALNA LINIA WŁOSÓW?

 

Mikropigmentacja skóry głowy to metoda tuszowania łysienia w oparciu o wprowadzanie pod skórę barwnika imitującego naturalne włosy. Polega na wprowadzeniu pigmentu w warstwę podskórną skóry głowy, w celu optycznego zagęszczenia włosów. Zabieg nadaje naturalny wygląd krótko ostrzyżonych włosów. Mikropigmentację wykonuje się zarówno w przypadku całkowitego wyłysienia, jak i np. łysienia plackowatego czy też w przypadku łysienia androgenowego na czubku głowy oraz w okolicach zakoli. Efekty są natychmiastowe i naturalnie wyglądające.

Sam proces mikropigmentacji jest bardzo podobny do wykonywania tatuażu, lecz efekt utrzymuje się od 18 do 24 miesięcy. Technika zabiegu została opracowana w taki sposób, by wprowadzony pod skórę stopniowo rozjaśniał się i zanikał po czasie. Jeśli ze strony pacjenta występuje chęć podtrzymania fryzury, należy wykonywać zabiegi odświeżające co ok. 2 lata (w zależności od utrzymywania się pigmentu). Pozytywnym aspektem prawidłowo wykonanej mikropigmentacji skóry głowy jest możliwość panowania nad intensywnością barwnika, czy kształtem fryzury.Dlaczego nie jest możliwe wykonanie tatuażu na całe życie?Spowodowane jest to trudnością w utrzymaniu się tatuażu na tłustej, często nawet łojotokowej skórze głowy. Mikropigmentacja skóry głowy wykonana czasowo jest zdecydowanym plusem. Tatuaż na całe życie wyglądałby nienaturalnie. 

Przed zabiegiem indywidualnie dobierany jest kolor pigmentu, co sprawia, że efekt jest bardzo naturalny i realistyczny. Jest to nowoczesny i długotrwały sposób na walkę z łysieniem.  

Jest to najważniejszy element zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Wysokość linii frontalnej to pierwszy element. Po uzgodnieniu go z pacjentem pozostaje nam dobór odpowiedniego kształtu linii, a ten dobieramy zawsze indywidualnie do oczekiwań naszych pacjentów oraz kształtu głowy. Niektórzy klienci mają okrągłą czaszkę, inni bardziej trójkątną, jeszcze inni nieco kwadratową. Niezwykle ważne są również proporcje i kształt twarzy.  

Pomocne może być zdjęcie pacjenta z czasów kiedy jeszcze nie był łysy. Jeśli nie ma takiej możliwości prosimy o uniesienie brwi – dokładnie wtedy widać moment do którego marszczy się czoło. Kształt linii frontalnej przy uniesionych brwiach zaznacza się praktycznie sam. 

Odpowiednia technika pozwala na dopasowanie efektów indywidualnie do potrzeb pacjentów. Najważniejsze jest dla nas, by po zabiegu czuli się ze sobą po prostu dobrze. Pracujemy mając na uwadze oczekiwania pacjentów. My jako specjaliści możemy jedynie służyć radą.

Co o zabiegu sądzi nasza Trycholog, która wykonuje zabiegi mikropigmentacji?

„Mikropigmentacja medyczna to mój ulubiony zabieg maskowania łysienia. Daje bardzo naturalny efekt i wiele możliwości, np. doboru pigmentu, czy kształtu fryzury. Już od kilku lat wykonuję zabiegi mikropigmentacji skóry głowy i zabieg ten cieszy się pozytywnymi opiniami naszych pacjentów.”

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

MIKROPIGMENTACJA

|

|

Mikropigmentacja Piła