Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

1,5 h lub więcej

Zabieg jest przyjemny i relaksujący.

-

-

-

  • Hialuronowy Rytuał Piękna na twarz -  zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia skóry twarzy, następnie pobudzamy krążenie masażem twarzy, szyi i dekoltu, nawilżamy skórę twarzy maską hialuronową i kończymy naświetleniem skóry lampą led.

 

  • Rytuał Multinawilżający na twarz i ciało - rozpoczyna się pobudzeniem krążenia poprzez masaż ciała suchą szczotką, następnie wmasowujemy w ciało odżywczy balsam. W twarz i dłonie wtłaczamy składniki odżywcze powietrzem pod ciśnieniem oraz nakładamy głęboko nawilżającą maskę

 

  • Rytuał Głęboko Odżywczy na włosy - zaczynamy od masażu skóry głowy peelingiem enzymatycznym, następnie nakładamy na włosy odżywcze olejki wygładzające włosy i wtłaczamy je w skórę głowy. Zabieg kończymy naświetlaniem skóry głowy lampą led

 

  • Rytuał Perfect Lift na twarz i ciało - do zabiegu używamy naszych nowych bandaży ujędrniających na ciało, wykonujemy pobudzający masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Następnie na twarz nakładamy maskę liftingującą i wykonujemy masaż ciała

MASAŻ RELAKSACYJNY Z PEELINGIEM

MASAŻ RELAKSACYJNY

       Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski
i problemy, ciągłe napięcie psychiczne sprawiają, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Ponadto dzięki zastosowaniu olejku eterycznego można się w pełni odprężyć i na chwilę zapomnieć o kłopotach, nabierając energii do codziennego funkcjonowania. 

Dzięki delikatnym, ścierającym drobinkom, peelingi do ciała  pozwalają usunąć nie tylko martwe komórki naskórka, ale również wszelkie nagromadzone zanieczyszczenia. Działanie kosmetyku przyspiesza procesy odnowy skóry, a my możemy cieszyć się pachnącym, jedwabiście gładkim ciałem.

Peeling to zabieg niezwykle relaksujący. Za pomocą odprężającego masażu wykonywanego w towarzystwie aromatycznych zapachów, zadbamy nie tylko o piękny wygląd skóry, ale również o nasze dobre samopoczucie.

Peelingi polecane są zwłaszcza w przypadku zaniedbanej, przesuszonej skóry, z pierwszymi oznakami starzenia. Zabieg ten wskazany jest również, gdy pragniemy ujędrnić nasze ciało. W zależności od potrzeb skóry możemy wybrać różne rodzaje peelingów.

 

RYTUAŁY - DAY SPA

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

MASAŻE I STREFA RELAKSU

Odwiedź nasze Centrum
 

ul. Ludowa 11, 1 piętro

64-920 Piła

Zadzwoń: +48 660 495 290

Napisz e-mail: kontakt@machnica.pl