Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

20 min.

Zabieg może być nieprzyjemny, ale trwa bardzo krótko.

-

-

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

Na pytanie czy mezoterapia głowy boli, odpowiadamy, że nie jest to bolesny zabieg. Może być odczuwalny dyskomfort (uczucie ugryzienia komara), natomiast zabieg jest szybki.

Mezoterapia głowy – po zabiegu:

Występują nieznaczne efekty uboczne po zabiegu mezoterapii na włosy. U wielu pacjentów nie występują one w ogóle, natomiast u niektórych pacjentów obserwuje się zaczerwienienie i podrażnienie, które w większości przypadków po kilku godzinach znikają.

Dla kogo zabieg mezoterapii skóry głowy?

  • kobiety i mężczyźni borykający się z wypadaniem włosów,
  • osoby w stanie przewlekłego stresu, który może powodować nadmierne wypadanie włosów
  • kobiety i mężczyźni z zaburzeniami hormonalnymi powodującymi wypadanie włosów
  • kobiety po okresie ciąży (często ciąża wzmaga wypadanie włosów)
  • kobiety w okresie menopauzalnym
  • kobiety i mężczyźni, chcący wzmocnić włosy zwłaszcza w okresach zmian pór roku, kiedy włosy mogą wypadać w większej ilości niż przeciętna
  • mężczyźni przygotowujący się do zabiegu przeszczepu włosów (odbudowa choć części włosów, które nie wypadły może przyczynić się do zmniejszenia rozległości zabiegu przeszczepu włosów)

CZYM JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY?

 

CZY MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY JEST SKUTECZNA?

Igłowa mezoterapia głowy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na nadmiernie wypadające włosy zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zalecana jest w przypadku leczenia łysienia androgenowego oraz łysienia telogenowego. Zabieg mezoterapii igłowej na wypadające włosy polega na nakłuwaniu skóry głowy cienką igłą, wprowadzaniu pod skórę i do mieszków włosowych substancji odżywczych, stymulujących, leczniczych. Mezoterapia skóry głowy przynosi korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych włosów. Do zabiegu używamy preparatu RRS XL Hair.

W mezoterapii igłowej podawanie bezpośrednio substancji leczniczych i regenerujących w miejsce wymagające leczenia odbywa się na dwóch płaszczyznach:

1 – skuteczność działania jest zmaksymalizowana, dzięki miejscowemu podaniu preparatów, jednocześnie redukuje to obciążenie nerek i wątroby, które zdarza się przy doustnym przyjmowaniu leków. Zatem to nie tylko poprawa wyglądu, ale również dbałość o swój organizm.

2 – wywołane iniekcjami kontrolowane uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji niezbędnych w tym celu substancji. 

Na to czy mezoterapia skóry głowy jest skuteczna składa się ilość wykonanych zabiegów oraz systematyczność. Efekty mezoterapii głowy mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania satysfakcjonujących i trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii zabiegów. O ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania optymalnych rezultatów zawsze decyduje lekarz lub trycholog. Najczęściej są to cztery sesje wykonywane co dwa tygodnie. Czasami zdarza się, że trzeba wykonać więcej zabiegów. Skuteczność mezoterapii utrzymuje się przez ok. rok, natomiast już po sześciu miesiącach od ostatniego zabiegu można zdecydować się na tak zwaną kurację przypominającą, która spotęguje efekty.

CZY MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY BOLI

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

Mezoterapia skóry głowy Piła

MEZOTERAPIA - SKÓRA GŁOWY

|

|