Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

30 min.

Zabieg może być nieprzyjemny.

-

-

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy – mocne strony zabiegu:

  • Bezpieczeństwo – preparat osocza bogatopłytkowego wykorzystywany podczas zabiegu na wypadanie włosów  uzyskujemy  z krwi pacjenta, dzięki czemu jest on swoisty dla organizmu.
  • Bezbolesność – zabieg wykonywany jest za pomocą cienkich igieł, co redukuje dyskomfort z nim związany.
  • Szybkość – zabieg mezoterapii osoczem na włosy trwa około 30 minut.
  • Brak rekonwalescencji – już tego samego dnia pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć.

Wskazania do zabiegu:

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym zalecana jest szczególnie osobom mającym problemy z nadmiernym wypadaniem włosów, które spowodowane jest nieprawidłowym odżywianiem, wzmożonym stresem, w okresie ciąży i laktacji jak również ze wszystkimi rodzajami łysienia. Ostrzykiwanie skóry głowy osoczem może także mieć charakter profilaktyczny.

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM 

 

CZYM WSTRZYKIWANIE OSOCZA W SKÓRĘ GŁOWY - CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Osocze bogatopłytkowe ma bardzo silne właściwości regeneracyjne. Dlatego często jest wykorzystywane jako naturalny preparat wzmacniający cebulki włosowe i pobudzający je do wzrostu oraz stymulujący mikrokrążenie.

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy to innowacyjna metoda powstrzymująca nadmierne wypadanie włosów i łysienie. Leczenie polega na wykorzystaniu osocza krwi pacjenta, które zawiera cenne składniki aktywne, które pobudzają regenerację oraz kompleksową biostymulację skóry głowy. Na szczególną uwagę zasługują czynniki wzrostu, ponieważ to właśnie one stymulują pracę cebulek włosowych, redukując tym samym ilość wypadających włosów, a także pobudzając porost nowych włosów w miejscu zabiegu. Dodatkowym plusem wstrzykiwania osocza w skórę głowy jest pozyskiwanie preparatu z krwi własnej pacjenta, dzięki czemu nie wywołuje on reakcji zapalnych i alergicznych, które mogłyby dodatkowo pogorszyć kondycję skóry głowy.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym trwa około 30 minut. Zabieg nie jest bolesny, lecz może być odczuwalny dyskomfort w postaci „ukąszenia komara”. 

Na początku zabiegu od pacjenta pobierana jest krew żylna, z której powstaje preparat. Osocze bogatopłytkowe wraz z cennymi składnikami izolowane jest w specjalnej wirówce. Przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego podawany jest podskórnie w miejsce dotknięte nadmiernym wypadaniem włosów metodą mezoterapii igłowej. Dla uzyskania zadowalających rezultatów zaleca się wykonanie serii ok. 3 zabiegów w ciągu roku (raz na cztery miesiące). Oczywiście terapia każdego pacjenta dobierana jest indywidualnie i najczęściej ilość zabiegów sugeruje lekarz lub trycholog. 

Na sukces wstrzykiwania osocza w skórę głowy wpływa zarówno samo podanie preparatu, jak i stosowana dieta oraz właściwa pielęgnacja włosów i skóry głowy. Jednak aby uzyskać zadowalające rezultaty terapii, zabieg powinno się wykonać w serii. O finalnej ilości zabiegów zadecyduje lekarz lub trycholog po obserwacji postępów leczenia nadmiernego wypadania włosów. Rezultaty zabiegu regeneracyjnego na skórę głowy można zauważyć po około 3-6 miesiącach od wykonania serii zabiegów. Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy stopniowo hamuje proces nadmiernego wypadania włosów oraz stymuluje porost nowych.

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE SKÓRA GŁOWY

|


|

mezoterapia skóry głowy Piła