Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa.

Ok. 1 h

Zabieg może być odczuwalny, ale nie jest bolesny.

-

-

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), choroby nowotworowe

NA CZYM POLEGA ZABIEG RADIOFREKWENCJI?

ILE ZABIEGÓW RADIOFREKWENCJI PRZYNIESIE EFEKT?

Zastanawia Was na czym polega zabieg radiofrekwencji? Zabiegi RF (Radio Frequency, czyli fale radiowe) polegają na emitowaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej przez głowicę urządzenia. Poprzez radiofrekwencję działamy na skórę właściwą, pobudzamy komórki skóry do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych. 

Fale elektromagnetyczne docierając do skóry rozgrzewają ją oraz powodują skrócenie włókien kolagenowych, jednocześnie korzystnie wpływają na pracę układu limfatycznego i aktywizują metabolizm fibroblastów. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. 

Radiofrekwencja działa również bardzo dobrze na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki. Fale radiowe nie penetrują na zbyt dużą głębokość, rozchodzą się równomiernie i nie niszczą innych struktur, nie dochodzi też do poparzenia naskórka.

Regularnie powtarzane zabiegi znacznie poprawiają jędrność i napięcie skóry. Ile zabiegów radiofrekwencji należy więc wykonać? Najlepsze efekty radiofrekwencji widoczne są po wykonaniu serii 8 zabiegów. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 3 miesięcy po wykonaniu serii zabiegów. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

 

RADIOFREKWENCJA – TERMOLIFTING EFEKTY:

 

 • poprawa jakości skóry
 • napięcie skóry
 • stymulacja powstawania nowego kolagenu i elastyny
 • pogrubianie skóry
 • lifting – likwidacja zwiotczeń
   

ILE KOSZTUJE RADIOFREKWENCJA?

 

Na to ile kosztuje radiofrekwencja wpływa jaką okolicę poddajemy zabiegowi oraz czy decydujemy się na serię zabiegów.

 

 

 

 

                                                             ZALECENIA POZABIEGOWE                                                       X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto wykonuje zabieg?

Czas trwania zabiegu:

Czy zabieg jest bolesny?

Czas rekonwalescencji:

Ile utrzymują się efekty?

Przeciwwskazania:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
CZĘSTE PYTANIA:

Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań.

 Czy zabieg można wykonać latem?                                           ⯆

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie może zostać wykonany w tym samym czasie co zabieg toksyny botulinowej (w jednej lokalizacji). Na przykład:

✘ kwas hialuronowy na lwią zmarszczkę + botoks na lwią zmarszczkę 

✔ kwas hialuronowy na linie marionetki + botoks na lwią zmarszczkę

Zabieg może być bezpiecznie wykonywany latem.

 Czy zabieg można łączyć z zabiegiem botoksu?                       ⯆

RADIOFREKWENCJA RF

|

|

Radiofrekwencja Piła

W dniu zabiegu:

 • Nie dotykaj niepotrzebnie twarzy, by jej nie zabrudzić
 • Nie nakładaj makijażu
 • Unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego

 

Przez 3-4 dni od zabiegu:

 • Do demakijażu i pielęgnacji skóry używaj delikatnych preparatów, nie pocieraj obszaru poddanego zabiegowi
 • Nakładaj krem pozabiegowy regenerująco-nawilżający. 
 • Nie zdrapuj, nie trzyj i nie odrywaj złuszczającego się naskórka (złuszczanie następuje po 2-3 dniach od zabiegu)
 • Nie korzystaj z basenu, sauny, solarium, krioterapii.

 

Przez 2 tygodnie od zabiegu:

 • Odłóż w czasie inwazyjne zabiegi kosmetyczne (peelingi, mikrodermabrazję, laseroterapię i inne)
 • Nie opalaj się i stosuj kremy przeciwsłoneczne SPF 30/50

 

W razie wystąpienia objawów niepożądanych skontaktuj się z nami!

 

Objawy niepokojące to: silny ból w miejscu zabiegu, zblednięcie okolicy zabiegu, obrzęk utrzymujący się powyżej 2-3 dni, pieczenie, zaczerwienienie.