Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!


 

Centrum Estetyczne w Pile zrzesza specjalistów skupionych wokół piękna ludzkiego ciała. Zajmujemy się medycyną estetyczną, laseroterapią, leczeniem problemów skórnych (trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy), trychologią, czyli diagnozowaniem problemów włosów i skóry głowy, a także ginekologią estetyczną. Nasz zespół to młodzi i energiczni ludzie - lekarze oraz specjaliści innych, pokrewnych medycynie dziedzin.

Karina Rucińska-Kluk


Lekarz

Młody lekarz związany z naszym Centrum od ponad roku, tegoroczna absolwentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest w trakcie podyplomowego stażu lekarskiego w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Ambitna, skrupulatna, pracowita osoba. W naszym Centrum najczęściej wykonuje zabiegi laserowe. Wspólnie z lekarzami z Centrum bierze udział w ogólnopolskich Kongresach Medycyny Estetycznej. 

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, absolwentką kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moją pasją jest medycyna estetyczna podkreślająca naturalne piękno i dążąca do przywrócenia młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała. Najchętniej stosuję techniki łączone, które działając wielokierunkowo anti-aging potęgują efekty przeciwstarzeniowe.
Cyklicznie kształcę się i podnoszę swoje umiejętności biorąc udział w największych kongresach medycyny estetycznej, by wciąż móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jowita Machnica


Lekarz

Magister Kosmetolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Osoba uśmiechnięta i pełna optymizmu. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry problemowej, w tym terapii peelingami chemicznymi. Wykonuje również zabiegi z użyciem technologii IPL oraz zabiegi ujędrniające na ciało. W jej ręce można oddać się chcąc przeżyć chwilę relaksu, gdyż jej pasją są także masaże klasyczne i relaksacyjne.

Martyna Kowalska


Kosmetolog

Specjalistka kosmetologii z tytułem licencjata uzyskanym w 2018 roku na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. Z pasją do swojego zawodu dołączyła do Zespołu Centrum w 2019 roku, idealnie wpisując się w jego szeregi. Jest osobą zdyscyplinowaną, pogodną i prężnie rozwijającą swoje umiejętności kosmetologiczne. Z przyjemnością zaprosi Państwa na ulubioną depilację laserową!

Paulina Krawczyk


Kosmetolog

Jest jednym z 15 trenerów trychologii Polskiego Stowarzyszenia Trychologów. Od 4 lat specjalizuje się w diagnostyce problemów dotyczących włosów i skóry głowy. Jako pierwsza wprowadzała do Piły nowinki ze świata fryzjerstwa i trychologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów ukończyła liczne szkolenia z trychologii. Systematycznie bywa na największych kongresach trychologicznych w kraju. Od ponad 15 lat prowadzi w Pile hurtownie fryzjersko-kosmetyczne. 

Adamina Rucińska


Trycholog

Prawa ręka naszego Trychologa. Doskonała fryzjerka, która bezpiecznie wykona farbowanie włosów zważając na ich kondycję. Zajmuje się zabiegami trychologicznymi i pielęgnacyjnymi na włosy. Fachowo przedłuży lub zagęści Wasze włosy, a także przeprowadzi zabieg bezpiecznego prostowania włosów, czyli nanoplastii.
Fryzjer trychologiczny

Klaudia Fiuk


 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy ukończył w 2009 r. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim z ZOL im. J. Strusia w Poznaniu. Obecnie, jako specjalista chirurgii ogólnej, zajmuje się zagadnieniami związanymi z chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną i regeneracyjną. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Na co dzień pracuje w swoim gabinecie w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy.

Dr n. med. Michał Chalcarz 


Lekarz, chirurgia plastyczna

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie publiczne. Obecnie studentka zarządzania i marketingu. To Ona głównie zajmuje się Naszymi social media, odbiera telefony w Centrum
i umawia Państwa na wizyty. Służy pomocą Naszym pacjentom w każdej sprawie. W sprawach współprac prosimy o kontakt właśnie z Oliwią.

Oliwia Szarejko


Manager, Rejstratorka

Lekarz w trakcie specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa, pracownik Oddziału Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Pogodny i przesympatyczny lekarz otwarty na sprawy kobiecej intymności. Zajmuje się zarówno poprawą wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety jak i podniesieniem jakości życia seksualnego. Jeden z niewielu lekarzy zajmujących się ginekologią estetyczną w naszym rejonie kraju.

Paweł Piątkowski


Lekarz, ginekologia estetyczna