dolina łez - wypełnianie

Dolina łez – najczęstszy zabieg okolicy oka

Wypełnianie doliny łez to jeden z najczęstszych i najbardziej spektakularnych zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie estetycznym w Pile. Większość pacjentek lub pacjentów zauważa pierwsze oznaki starzeniai zmarszczki właśnie w okolicy oczu. Z wiekiem dochodzi do utraty tkanek miękkich, w tym tkanki tłuszczowej okołooczodołowej oraz tkanki kostnej. Widzimy też postępującą wiotkość skóry powiek dolnych i górnych. Dlatego też większość osób ma wskazania do wypełnienia doliny łez.

 

Zabieg wypełniania doliny łez

Zabieg wypełnienia doliny łez w naszym Centrum wykonuje lekarz Jowita Machnica swoją autorską techniką przy użyciu kwasu hialuronowego i kaniuli. W czasie zabiegu używa od 1 do 2 ampułek kwasu Neauvia.

 

Technika podania preparatu w dolinę łez polega na jednym nakłuciu skóry igłą w okolicy policzka i wstrzyknięciu kwasu głęboko pod skórę. Efekt zabiegu widać natychmiast, choć na ostateczny rezultat trzeba poczekać około 1-2 tygodni. Po około 5-7 dniach należy przyjść na wizytę kontrolną. Wypełnienie doliny łez tą techniką nie pozostawia siniaków, ani pokłutej skóry. Pacjentka od razu wygląda dobrze i cieszy się efektem wypełnienia przez około rok czasu, czasami nawet do dwóch lat.

About Author

Related posts