Polityka prywatności - RODO

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Pielęgnacja brwi

Bezpieczna koloryzacja trychologiczna włosów

Pielęgnacja brwi i poprawa ich wyglądu

21 sierpnia 2020

Brwi to niezwykle ważny element kobiecej urody, wpływający na ogólny wygląd twarzy. Ich kształtem, grubością i kolorem możemy odmłodzić, wyszczuplić lub zaokrąglić twarz, a także złagodzić lub zaostrzyć rysy.

 

Prawidłowa regulacja brwi

 

Pierwszy krok to dobrze wykonana regulacja. Jeżeli nigdy wcześniej nie regulowałyście brwi, to warto oddać się w ręce kosmetyczki, aby nie zaburzyć prawidłowego kształtu. Należy pamiętać, żeby nie depilować brwi tuż przed tzw. wielkim wyjściem, aby uniknąć widocznych podrażnień. Niestety często brwi przysparzają spory kłopot i są podkreślane w nieodpowiedni sposób. Wiele kobiet zmaga się z brwiami rzadkimi, cienkimi oraz niesymetrycznymi. U osób tych doskonale sprawdzi się zabieg BrowHenny, czyli henny pudrowej.

 

Browhenna

 

Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Henna ta zawiera wiele witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując i stymulując do wzrostu. Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie dba ona o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem. Dzięki pudrowej stylizacji brwi można uzyskać naturalny efekt koloryzacji przy jednoczesnym wykorzystaniu właściwości odżywczych. Dodatkowo możemy stworzyć piękny, naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Browhenna utrzymuje się na skórze około 10 dni, natomiast na włoskach nawet do 6 tygodni.

Martyna Kowalska

Kosmetolog