infuzja tlenowa

Zabiegi bankietowe

Przed ważnym wyjściem chcemy, aby nasza skóra była odpowiednio przygotowana, z pomocą przychodzą wtedy zabiegi bankietowe. Ich ogromną zaletą jest to, że ich proces nie jest przeważnie długi, a efektami możemy cieszyć się natychmiastowo, więc idealnie sprawdzą się przed imprezą, wykonywane w tym samym dniu lub poprzedzającym. Zabiegi te są tak lubiane również ze względu na fakt, że nie potrzebujemy planować takich procedur z większym wyprzedzeniem czasu, ponieważ nie występuje po nich żadne podrażnienie, zaczerwienienie czy też złuszczanie naskórka, przed czym często obawiają się pacjenci.

 

Efekty jakimi możemy cieszyć się po tego typy zabiegach to m.in. nawilżenie i rozświetlenie skóry. Więc jeżeli chcemy w krótkim czasie przed ważną uroczystością poprawić wygląd swojej skóry to zabieg bankietowy sprawdzi się idealnie. Oczywiście zabiegi te przeznaczone są do pielęgnacji skóry, nie tylko na ważne wyjścia, ale również dla osób, których skóra jest sucha, zmęczona, niedotleniona oraz posiada szary koloryt.

 

W naszym gabinecie kosmetycznym możemy zaoferować jako zabiegi bankietowe m.in. infuzję tlenową z ampułkami czynnymi czy nawilżające maski biocellulozowe. Przed ważnym wyjściem również świetnie sprawdzi się opracowany przez naszych kosmetologów hialuronowy rytuał piękna na twarz.

About Author

Related posts